KATS Gastro Pub, Mehmet Turgut’un DJ’lik Yapacağı Partiyle Açılıyor!

Gayrettepe KATS Sahne, 3 Kasım’da yeni markası KATS Gastro Pub’ın açılış partisiyle sezona “Merhaba” diyecek! KATS Gastro Pub’ın renkli açılış partisinde ünlü fotoğrafçı Mehmet Turgut bu defa DJ setinin başına geçecek ve gece boyunca konukları kendi seçtiği müziklerle eğlendirecek.

Şehrin merkezindeki kültür ve sanat mekânı Gayrettepe KATS Sahne; hem iç hem de dış dekorasyonunu yenileyerek, Gourmet Catering ve KATS Meyhane’nin ardından KATS Gastro Pub’ı da markaları arasına ekledi.

Gayrettepe KATS Sahne, tiyatro ve müzikle dolu kasım ayı programına yeni markası KATS Gastro Pub’ın açılış partisi ile başlayacak. 3 Kasım 2017, Cuma akşamı saat 21.00’de başlayacak partinin en büyük sürprizi ise DJ setinin başına geçecek olan ünlü fotoğrafçı Mehmet Turgut olacak. Konuklar, Turgut’un seçtiği müzikler eşliğinde KATS Gastro Pub’ın lezzetli yiyecek ve içeceklerinin tadına varacak.

Giriş katındaki restoranıyla etkinlik öncesi ve sonrasında, konuklarına keyifli bir ortam sunan Gayrettepe KATS Sahne’de konserler ayakta, Yeni Gazino etkinlikleri ise hem ayakta hem de masalı düzende gerçekleşecek. Merkezi konumu ve toplu taşımaya ulaşım kolaylığıyla Gayrettepe KATS Sahne, sanatseverlerin yeni mekân arayışına keyifli bir alternatif olarak öne çıkıyor.

3 Kasım 2017, Cuma akşamı 21.00’de başlayacak partinin biletleri Biletix’ten ve Gayrettepe KATS Sahne’den temin edilebilir.

KATS SAHNE HAKKINDA

Türk müziğinin en önemli ses sanatçılarından Kamuran Akkor ile başarılı oyuncu Onur Şenay’ın birlikte hayallerini gerçekleştirdikleri Kamuran Akkor – Tiyatro Şenay Sahne, yani KATS Sahne Aralık 2015’te kuruldu. Şehrin merkezinde, Gayrettepe’de yer alan KATS Sahne; oyunlardan kabarelere, konserlerden atölyelere, kişisel gelişim çalışmalarından atlı okçuluğa kadar birçok etkinliği bünyesinde bulunduran bir deneyim sunuyor. İçinde, sanat ve kişisel gelişim eğitimlerinin verildiği çok amaçlı tiyatro ve konser salonu bulunan mekânının giriş katı ise enfes bir menüye sahip bir restoran…

Bilgi için: info@katssahne.com    www.tiyatrosenay.com   www.katssahne.com

twitter.com/katssahne   facebook.com/katssahne     instagram.com/katssahne    youtube.com/channel

Adres: Müselles Sok No:3 Gayrettepe/İstanbul

(Gayrettepe Metro ve Zincirlikuyu Metrobüs Durağı Yakını)

Tel: 0212 263 10 63 – 0539 545 21 21