KATS Sahne’de Yeni Gazino Geceleri Ayşe Ekiz Konserleriyle Başlıyor!

Karakteristik sesi, farklı yorumu ve güçlü Türk Sanat Müziği repertuarıyla sanatçı Ayşe Ekiz, 4 Kasım Cumartesi akşamı Gayrettepe KATS Sahne’nin “Yeni Gazino” geceleri kapsamında muhteşem bir konser verecek. Kendi mutfağıyla hizmet veren KATS Sahne; Ayşe Ekiz’in konserini hem ayakta, hem de “Yeni Gazino” konseptindeki masalı düzende izleme alternatifi sunuyor.

İTÜ Türk Müziği Devlet Konservatuarı Ses Eğitimi Bölümü Mezunu olan Ayşe Ekiz, 1997-1998 yıllarında TRT Amatör Ses Yarışması’nda Marmara bölge birinciliği ve aynı dönem Türkiye üçüncülüğünü elde etti. Hemen ardından TRT İstanbul Radyosu’nda solist olarak görev yapmaya başlayan Ayşe Ekiz, TRT kapsamında pek çok konser, canlı yayın ve radyo programına katıldı.

Sanat hayatına yurt içi ve yurt dışında katıldığı konserlerle devam eden Ayşe Ekiz, şehrin kültür ve sanat mekânı KATS Sahne’nin “Yeni Gazino” geceleri kapsamında sevenleriyle buluşuyor. Muhteşem repertuarıyla sanatseverlere unutulmaz bir müzik ziyafeti sunacak olan Ekiz’in konserini ayakta izlemek isteyenlerin yanı sıra oturarak izlemeyi tercih edenler için de yemekli masa düzeni seçeneği bulunuyor.

Giriş katındaki restoranıyla etkinlik öncesi ve sonrasında, konuklarına keyifli bir ortam da sunan KATS Sahne, merkezi konumu ve toplu taşımaya ulaşım kolaylığıyla müzikseverlerin yeni mekân arayışına bir alternatif olarak öne çıkıyor.

Ayşe Ekiz’in 4 Kasım 2017, Cumartesi akşamı saat 21.00’de başlayacak konserinin biletleri Biletix’ten ve Gayrettepe KATS Sahne’den temin edilebilir.

Bilgi için: info@katssahne.com    www.tiyatrosenay.com   www.katssahne.com

twitter.com/katssahne   facebook.com/katssahne     instagram.com/katssahne    youtube.com/channel

Adres: Müselles Sok No:3 Gayrettepe/İstanbul

(Gayrettepe Metro ve Zincirlikuyu Metrobüs Durağı Yakını)

Tel: 0212 263 10 63 – 0539 545 21 21